2016 Cam Balkon Modelleri

2016 Cam Balkon Modelleri

Cam Balkon Modelleri
Cam Balkon Modelleri ile balkon keyfini 4 mevsim de yaşatacak katlanır sistemleri siz değerli takipçilerimiz ile bazı bilgiler paylaşmak istiyorum . Katlanabilir  cam balkon sistemleri manzaralarınızı etkilemez . Camları katlayarak balkonunuzu istediğiniz zaman açık olarak kullanabilirsiniz . Katlanılabilir cam balkon sistemlerini temizliği çok kolaydır ve bütün camları açılabilir özelliğinden dolayı camların dışarı bakan yüzleride içeriden daha kolay , can güvenliğimizi  tehlikeye atmadan temizlenebilmektedir . Alanın da uzman ekipler sayesinde tüm balkon modellerine uygun bir şekilde dizayn edebilirler . Katlanabilir cam balkon sistemleri sayesinde balkonunuzda yağmur , kar ,rüzgar ve toza karşı önlem  alacaksınız .
Peki iyi bir katlanabilir cam balkon sisteminde olması  gereken özellikler ;
⦁ 8 – 10 mm arası kalınlığında temperli ve düz rötajlı cam olması gerekmektedir
⦁ Kullanılan cam muhakkak şişe cam patentli olmalıdır
⦁ Kullanılan profiller aliminyum profil olmalıdır ve kalınlığı en az 3 mm olmalıdır
⦁ Kullanılan malzemeler hurda profillerden yapılmamış olmalıdır
⦁ Sistemde kullanılan tekerleklerin paslanmazlık  özelliğinin olması önemlidir
⦁ Cam aralarında bulunan fitillerin UV ışınlarına karşı dayanıklı ve insan sağlığına zarar vermeyen plastiklerden üretilmiş olması gerekmektedir
⦁ En önemlisi ise kusursuz ölçü ve montaj olmalıdır .
Cam balkonda perde takabilme imkanı vardır . Kanat toplama mekanizması ile istenilen sayıda kanadı esnettik bir şekil de açık tutabilme imkanı vardır . Cam balkon modelleri uyumlu ve görsellik bakımından hoş bir yapıya sahiptir . Bunların yanı sıra cam balkonlar yer kazanımı , temiz ferah bir ortam , çocuklar için emniyet , enerji tasarrufu , gürültü izolasyonu , hırsızlığa karşı tedbir ve yakıt tasarrufu sağlar ve mekanımızın değerini arttırır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git