Kız Bebek Örme Patik Modelleri

Kız bebek anneleri için birbirinden güzel alıntı patik modellerini aşağıdaki resimde yer verdim.

Örgü patik ,örgü ayakkabı ,örgü bot giydirmeyi seven hanımları yakından ilgilendirecek olan modelleri incelemenizi tavsiye ediyorum.Gerçekten özenle profesyonelce işlenmiş olan patik modelleri gözlerimi büyüledi diyebilirim kız çocuğu sahibi olan anneler erkek çocuğuna göre daha şanslı olduğunu düşünüyorum daha şıkır şıkır giydirme imkanına sahiptirler. Kız çocukları için tasarlanmış yüzlerce binlerce model buluna biliyorken  erkek çocuklar için tasarlanmış modeller sınırlı sayıdadır.

Patik modellerini kim yaptı bilmiyorum ama örgü bebk patik örneklerini yapan  hanımlara buradan çok teşekkür ediyorum bizleri bu fikir sağladığı için .Aşağıdaki küçük resimleri tıklayarak galeriye geçiş yapabilir ve bir sonraki resim için yine resimlerin üzerine tıklayabilirsiniz ya da  klavyenizin yön tuşlarını kullanabilirsiniz bir sonraki paylaşımımızda görüşmek dileğiyle Kolay gelsin ,diğer örgü modellerini incelemeyi düşünürseniz örgü modelleri kategorimize göz atabilirsiniz bizi Facebook’tan da takip ederek en yeni paylaşımlardan haberdar olabilirsiniz.

Yukarıda verilen resimler tamamen alıntıdır ve hiç bir resim Şahsıma ait değildir sitemizde hiçbir üründe satılık değildir Tanıtım amaçlı bilgi amaçlı paylaşılmıştır.

Sizde yapmış olduğunuz örgülerin sitemizde paylaşılmasını istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz ücretsiz olarak sitemizde yayınlamaktan memnuniyet duyarız en yeni paylaşımlarda görüşmek dileğiyle bizi ziyaret etmeyi ihmal etmeyin.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git