Kadeh Bardak Süsleme Fikirleri

Her geçen gün insanların zevkleri bakış açıları değişmektedir artık su içilen bardaklar bile  süslenerek şatafatlı bir görüntü ye dönüştürülmektedir. Düğün ,nişan ,söz ve özel günlerde kullanılabilecek gelin damat kadeh bardağı süsleme fikirlerini sizler için derlemeye çalıştım birbirinden güzel alıntı modelleri aşağıdaki resim galerime ekledim.

Kadehler  içki için kullanılırdı ancak şimdi ise su bardağı olarak da karşımıza çıkmaktadır gelin ve damat su içmek için de kadeh bardaklarını, meşrubat içmek içinde kadeh bardaklarını kullanmaktadırlar, şatafatlı bir masa hazırlandıktan sonra süslenmiş kadeh bardakları da yerlerini almaktadır. Genel de bizim kültürümüzde içki çok fazla olmadığından kadeh bardakları ile kola ve su içmeyi tercih etmektedirler. şaşalı bir masa hazırlamak ve süslemek istiyorsanız kadeh bardaklarını süsleyerek dekorda yerlerini almalarını sağlayabilirsiniz. Kadeh bardağından şamdan da yapabilir ve bu masada farklı bir görüntü sergileyebilirsiniz. 

Kadeh bardakları süslerken kurdele organze tül inci boncuklar kullanılarak tasarlandığı görülmektedir tamamen hayal gücünüzü kullanarak sizde kendi tasarımlarınızı yapabilirsiniz, fikir olması amacıyla 19 adet farklı modelde kadeh bardağı süslemesini siz değerli misafirlerim için hazırladım hoşunuza gideceğini umuyorum bir sonraki yazımızda bir sonraki paylaşımımız da görüşmek dileğiyle bizi Facebook adresimizden de takip ederek en yeni paylaşımlarımızdan haberdar olabilirsiniz.

 

gelin damat kadeh kadehten bardak

gelin damat kadah süsleme gelin damat kadehleri gelinlik ve damatlıklı kadehler gelin damat kadah süsleme fikirleri

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git