Panço Örnekleri

Motif çiçekler bir araya getirilerek tasarlanmış olan panço örneğine şemalı olarak yer verildi. Şemaya bakarak çeyiziniz için bu fikirden faydalanabilirsniz.

Tığ ile yapılan Panço modellerini arayan arkadaşlarım için faydalı olabilmek adına birkaç modeli derlemeye çalıştım hoşunuza gideceğini umuyorum Aşağıdaki resimleri inceleyerek hoşunuza giden modele  kalın tığ ve yün ip kullanarak sahip olabilirsiniz.

şablonlu tığ işi panço örneği

 

şemalı anlatım tığ işi panço

Burada da uç kısımlarda motifler kullanılmıştır geneli zincir kullanılarak tasarlanmış gösterişli ve kolay tığ oyası panço modeli hazırlanmıştır.

 

şemalı anlatım tığ işi panço

Şemalı anlatımlı bir başka panço modeli daha sünneti ile yapılmıştır ve basit teknik kullanılarak hazırlanmıştır. zincir çekmesini bilen tutmasını bilen herkesin yapabileceği harika bir model olduğunu düşünüyorum.

 

şemalı tığ işi panço örneği

 

tığ işi panço modeli anlatımlı

Genç kızlarımız için tasarlayıp giydirebileceğiniz muhteşem bir panço modeli daha sizler için kadınların günlüğü ailesi olarak bir araya getirildi kadinlaringunlugu.com sayfamızı ara ara ziyaret ederek yeniliklerden haberdar olabilirsiniz.

Sitemizdeki ürünler fikir amacı ile sunulmuştur satılık değildir çoğu model alıntı modellerdir . Hobi amaçlı paylaşılmaktadır ve sizlere yardımcı olabilmek adına paylaşım yapılmaktadır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git