Anlatımlı Tığ Oyası Tülbent Kenarı Modelleri

Merhaba hanımlar tığ oyasını seven ve yemeni kenarına uygulamak  isteyen ,model arayan hanımlarımız için birbirinden güzel modelleri anlatımları ile birlikte sizlere derlemeye çalıştım.

Küpeli yazma oyası,  Çarkıfelek oyası yapımı, İncili çiçek oyası yapımı, sıralı tığ oyası yapımı, Köprü oyası yapımı  sizlere resimli olarak sunulmuştur 16 adet tığ oyası anlatımlı modelleri incelemek için aşağıdaki küçük resimleri tıklayarak galeriye geçiş sağlayabilirsiniz.

Anlatımda ve resimlerde emeği geçen hanımlara buradan çok teşekkür ediyorum.Özlem ablama da ayrıca teşekkür ediyorum. Özlem ablamın facebook gurubu el işi sevdalılarına katılarak en yeni paylaşımları takip edebilirsiniz.Gösterişli ve kullanışlı anlatımlı tığ işi yazma kenarı modelleri ile sizleri baş başa bırakıyorum. En yeni anlatımlı oya paylaşımlarında görüşmek dileğiyle.İğne oyası modelleri ile de ilgileniyorsanız iğne oyası kategorimize göz atmanızı tavsiye ederim.

Sizde bizimle modellerinizi paylaşmak isterseniz iletişime geçebilirsiniz. Değişik modelleriniz , anlatımlı örnekleriniz ücretsiz olarak isim belirtilerek yayınlanır. En yeni paylaşımlardan haberdar olmak için faceden bizi takip edebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git