Meraklısına İğne Oyaları İğne Oyası Modelleri

Birbirinden gösterişli alıntı iğne oyası modelleri siz değerli arkadaşlarımıza sunulmuştur. Yapan arkadaşlara teşekkür ediyorum. Güzel fikirlerini bizlere sunduğu için.

Buradaki modelde zürafa ile başlayıp 2 kirpik yapılarak kirpiğin üzerine dönülüyor 2 kirpik yapılır ve iki kirpiğin üzerine dönülür tekrar iki kirpik yapılır ve üzerine dönülür üçüncü kirpik yapılır ve tepeden aşağıya doğru inilir. Dip kısımda dört kirpik yapılır ve en son kirpiğin üzerine dönülür ikili kirpik yaparak üste çıkılır ilk kanatta yaptığımız gibi üç kirpik yaparak tekrar inilir yaşlaşık 9 -10 zürafa yaparak diğer model için başlanır.Üst renkli çiçekler için 6 kirpik yapılır ve üzerine döne döne zürafa yapılır badem oluşturulur.gosterisli-igne-oyalari-2 gosterisli-igne-oyalari-1 gosterisli-igne-oyalari-3

Gösterişli bir model daha sizlere sunuldu teknik olarak en üstte anlattığım gibi alt kısım yapılır. Üst kısım da biraz farklılık yaparak kirpikle bitirilir.gosterisli-igne-oyalari-4 gosterisli-igne-oyalari-5 gosterisli-igne-oyalari-6 gosterisli-igne-oyalari-7 gosterisli-igne-oyalari-8 gosterisli-igne-oyalari-9 gosterisli-igne-oyalari-10 gosterisli-igne-oyalari-11 gosterisli-igne-oyalari-12 gosterisli-igne-oyalari-13Modeller alıntı modellerdir fikir amaçlı sunulmuştur. Sitemizde kesinlikle satış yapılmamaktadır. Modellerin sahipleri yayınlanmasını istemiyorsa bizimle facebook dan iletişime geçebilir yayından kaldırabiliriz. Kolay gelsin.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git