Üzerinden İp Geçirilerek Yapılan Yelek Modeli Anlatımı

Sultan hanımın anlatımından harika bir örnek daha sizlerle . Kız bebek ve erkek bebeklere uygulayabileceğiniz örneğin resimli olarak anlatımı Sultan hanım tarafından hazırlanmıştır. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Resimler gayet açık şekilde hazırlanmıştır. İstenilen renk ve boyutta örebilirsiniz.

Sultan hanım sarı ve beyaz renk kullanarak bu modeli hazırlamışlar. 3 numara şiş ve nako ip kullanarak şıkır şıkır yelekler örebilirsiniz.

uzerinden-ip-gecirilen-bebek-yelegi-modeli-1 uzerinden-ip-gecirilen-bebek-yelegi-modeli-3 uzerinden-ip-gecirilen-bebek-yelegi-modeli-4 uzerinden-ip-gecirilen-bebek-yelegi-modeli-5 uzerinden-ip-gecirilen-bebek-yelegi-modeli-7 uzerinden-ip-gecirilen-bebek-yelegi-modeli-8 uzerinden-ip-gecirilen-bebek-yelegi-modeli-9 uzerinden-ip-gecirilen-bebek-yelegi-modeli-10 uzerinden-ip-gecirilen-bebek-yelegi-modeli-11 uzerinden-ip-gecirilen-bebek-yelegi-modeli-12 uzerinden-ip-gecirilen-bebek-yelegi-modeli-14 uzerinden-ip-gecirilen-bebek-yelegi-modeli-15 uzerinden-ip-gecirilen-bebek-yelegi-modeli-16 uzerinden-ip-gecirilen-bebek-yelegi-modeli-17 uzerinden-ip-gecirilen-bebek-yelegi-modeli-19 uzerinden-ip-gecirilen-bebek-yelegi-modeli-20 uzerinden-ip-gecirilen-bebek-yelegi-modeli-22 uzerinden-ip-gecirilen-bebek-yelegi-modeli-23 uzerinden-ip-gecirilen-bebek-yelegi-modeli-24 uzerinden-ip-gecirilen-bebek-yelegi-modeli-25 uzerinden-ip-gecirilen-bebek-yelegi-modeli-26 uzerinden-ip-gecirilen-bebek-yelegi-modeli-27 uzerinden-ip-gecirilen-bebek-yelegi-modeli-28

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git