Kokoş Patik Modelleri

Osmanlı patik modelleri, kokuş patik örnekleri, sultan patiği modeli kokoş patik örnekleri süsleme fikirleri alıntı modellerdir. Sizlere fikir sunmak için paylaşılmıştır. Facebook arkadaşım Eslemce Esintiler ablamızın modelleridir bir çoğu.

Son dönemlerde patik yapımına ilgi oldukça artmıştır. Patik alımı ve patik yapımı bu sene patlama yaşadı. Çeyizlik 2017 patik modellerini aşağıda inceleyerek fikir elde edebilirsiniz.2016 yılında Meryem ablamız bu modelleri bizelere sundu 2017 yılında da da 2017 patik ,örgü babet patik modelleri karşımıza çıkmaya devam edecek gibi görünüyor.

babet-patik-suslme bebet-susleme-fikirleri beyaz-orgu-babet hurrem-patigi kokos-babet-modeli kokos-babet-ornegi kokos-babet kokos-kirmizi-babet kokos-mor-patik kokos-murdum-patik kokos-patigi-pembe-ile-nasil-suslenir kokos-patik-ornegi kokos-patik kokos-siyah-patik-susleme-fikri kokos-turkuaz-patik osmanli-patigi osmanli-patik-modeli osmanli-patik osmanli-patikler orgu-babet-nasil-suslenir orgu-babet-susleme-ornegi sultan-kokos-patik sultan-patigi sultan-patik-ornegi sutlu-kahve-osmanli-patik turkuaz-osmanli-patik

Şıklığı ile iddialı olan osmanlı patik modelleri ile sizleri baş başa bırakıyorum facebook sayfamızı beğenmeyi de unutmayın hanımlar yeni modellerimizi takip edebilirsiniz. Tunus işi patik ile ilgilenirseniz tunus işi patik modellerimizde inceleyebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git