Gösterişli Örgü Çanta Örnekleri

şık vegösterişli el örgüsü çanta modellerinden esinlenerek sizdekendi tarzınızı ortaya çıkarabilirsiniz. Sizler için araştırdığım ve bulduğum alıntı modelleri  beğeneceğinizi umuyorum.Havalı ve gösterişi örgü çanta örneklerini resimli olarak yayınlıyorum. El örgüsü çantaları her alanda kullanmanız mümkün. El örgüsü tığ işi çanta örneklerini arşivinize ekleyerek yeni tasarımlara imza atabilirsiniz. Tığ ile yapılan çanta , iki şiş çanta örneklerini aşağıda bulabilirsiniz.

Çanta fikirlerini beğenmeyi ve arkadaşlarınızla da paylaşmayı ihmal etmeyin sevgiler. Bir sonraki paylaşımlarımız da görüşmek dileğiyle.

orgu-canta-ornegi-2 orgu-canta-ornegi-1 el-cantasi-orgu-modeller-1 el-cantasi-orgu-modeller-2 el-cantasi-orgu-modeller-3 el-cantasi-orgu-modeller-4 el-cantasi-orgu-modeller-6 el-cantasi-orgu-modeller-7 el-orgusu-kol-cantasi-modeli-2 el-orgusu-kol-cantasi-modeli-3 el-orgusu-kol-cantasi-modeli-4 el-orgusu-kol-cantasi-modeli-5 el-orgusu-kol-cantasi-modeli-6 el-orgusu-kol-cantasi-modeli-7 orgu-canta-modeli-2 orgu-canta-modeli-3 orgu-canta-modeli-5 orgu-canta-modeli-6 sik-orgu-cantalar-1 sik-orgu-cantalar-2 sik-orgu-cantalar-3 sik-orgu-cantalar-4 sik-orgu-cantalar-5 sik-orgu-cantalar-6 tasarim-orgu-cantalar-1 tasarim-orgu-cantalar-2 tasarim-orgu-cantalar-3 tasarim-orgu-cantalar-4 tasarim-orgu-cantalar-5 tasarim-orgu-cantalar-6 tasarim-orgu-cantalar-7

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git