Tek Şiş İle Yapılan Patik Modelleri

Tunus tekniği kullanılarak yapılan bayan patik modelleri Çiğdem Nese yıldırım arkadaşıma aittir. Facebook da tanıdığım ve çok sevdiğim arkadaşım Çiğdem’in örgülerini sizlerle de paylaşmak istedim. Birbirinden güzel tek şişle patik modellerini bir araya getirerek resimli olarak taşıdım. Emeği geçen arkadaşıma çok teşekkür ediyorum.Tunus işi boncuklu babet, tunus işi yandan fiyonklu babet, kolay tunus işi patik modelleri, şık tunus işi patik örnekleri, gösterişli ve sade tek şiş bayan patik modelleri resimler arasında yer almaktadır.

Çeyizleriniz için tunus işi patik yaptırmayı ve ya satın almayı düşünürseniz Çiğdem’in örgüleri (Çiğdem Nese Yıldırım) yazarak facebook da arkadaşıma ulaşabilirsiniz. İğne oyası ve ögü paylaşımları Facebook Sayfamızı da beğenerek en yeni modelleri takip edebilirsiniz. Bir sonraki paylaşımlarda görüşmek dileğiyle kolay gelsin hanımlar..

bayan patik tunus işi boncuk fiyonklu tunus babet modeli çiçekli patik örneği düğmeli tek tığ patik modeli kelebekli tunus patik kerem rengi tunus patik kolay patik örneği tığ işi menekşeli tunus patik ön tarafı basit desenli tunus patik sonradan üstü işlenen tığ işi babet tek şiş ile yapılan patik örneği tek şiş patik örneği tek şiş üstü çiçekli babet modeli tek tığ bayan patik tek tığ ile örülen patik tek tığ patik modeli tek tığ patik örneği tel tığ patik modeli tığ şiş papatyalı patik tığ şiş patik modeli tığ şiş patik örneği tığ şiş s modelli patik örneği tığ şiş üstü kemerli patik tunus örgüsü kolay patik modeli tunus örgüsü patik tunus patik modelleri tunus patik örneği tunus şişi karışık olmayan patik örneği tunus şişi kelebekli patik tunus şişi kolay patik modelleri tunus şişi mavi güllü patik tunus şişi patik modeli üstü işlemeli babet yapımı

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git