Diva Patik Beşşiş Ajurlu Çorap Videolu Anlatımı

Burundan başlayarak yapılan harika bir ajurlu çorap anlatımını ve detayları.

Sipariş rekorları kırdıran kolay örülen  örgü çorap modeli ajurlu  bir modeldir. Akıcı bir anlatımla da ele alınmış olan beşşiş patik çorap anlatımını video olarak diva patik arkadaşımız sizlere hazırladı.

Sayfamızda da beş şiş ile yapılan resimli anlatımlara yer verdiğimiz beş şiş burundan başlamalı bir çok örnek modeller bulunmaktadır.

beşşiş çorap burundan başlamalı yapımı ve detayları

beşşiş çorap burundan başlamalı yapımı ve detayları

Yine burundan başlamalı beşşiş patik , beşiş çorap , beş şiş patik çorap modellerini de videolu olarak bulabilirsiniz.Bunun için sitemizin içinde arama butonuna beşşiş patik, beşmil çorap yapımı yazarak arama yaptırabilirsiniz.

 

Ajurlu fırfırlı çorap anlatım videosu hadi hanımlar elinize ipinizi ve şişinizi alıp hemen bu modeli denemeye başlayın başka bir çorap tarifinde görüşmek üzere…..

Farklı renklerle yapılmış gösterişli beşşiş çorap resim galerisi

ajurlu beşşiş çorap yapılışı

İlmek yönlerine dikkat ederek ördüğünüzde pürüzsüz makine örgüsü çorap gibi bir çoraba sahip olabilirsininiz. Videomuzu beğenmeyi ve bizi paylaşıp destek olamayı unutmayın lütfen.Sağlıcakla kalın. burundan başlamalı çorap anlatımı

Eline emeğine sağlık diva patik . İp markasını ve şiş numarasını aşağıdaki yazımda belirttim.
diva patik youtube

ajurlu fırfırlı çorap sipariş yapanlara sipariş rekoru kırdıracak.çeyiz için yapmalara çeyizlere renk katacak  çeyizlerin bir numarası patik çorap bitmişi.patik çorap yapılışı youtube

Üç numara beş mil ve ören bayan dora marka ip kullanılmıştır. Elinizin gevşekliği ve sıkılığına göre siz şiş numaralarını küçültüp büyütebilirsiniz. Önemli bir puf nokta vermeden de geçemeyeceğim, örgünüzün pürüzsüz olması için ipinizi patik yapmaya başlamadan önce aynı ayarda südürmenizi öneririm .

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git