Sıralı İğne Oyası Modelleri 2020-2021 Örnekleri

Hem gösterişli olsun hem de küçük dursun dediğiniz modelleri Kırıkkale İğne Oyaları İntagram hesabından sizlere derledim.  Malum zor günlerden geçiyoruz. 2020 yılı hiç kolay geçmedi biz hanımların hobileri evde kaldığımız günlerde stres atmak için çok işe yaradı. Örgüden , kaneviçeye , iğne oyasından mekiğe , ahşap boyamadan , resime uzanan hobi yolculuğunda  terapi olarak iğne oyası sıralı model  yapmayı da deneyebilirsiniz. Titiz ve özenle yapılmış iğne oyası modellerinden biraz bahsetmek istiyorum.

2020 iğne oyası modelleri beyaz yazmaya iğne oyası boncuklu iğne oyası

Şık ve sıralı modeller genelde sık iğne tekniği kullanılarak işleniyor. Üretmeyi seven hanım arkadaşlarımın kıvrak zekası ile renklerin ahengi bir araya gelince sanat eseri ortaya çıkıyor. İğne oyası Türk kültürünün vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır. Burada ki modellerin zamanla yapımına da yer vermek istiyorum.

borda yazmaya iğne oyası çıtı pıtı kolay iğne oyası iğne oya modeli

Buradaki görsellerde bordo yazmaya , lacivert yazmaya , beyaz yazmaya, pembe yemeniye, somon tülbente,  lila tülbente, gül kurusu çembere, siyah yazmaya, bej yazmaya yapılabilecek modellerin örneklerini bulabilirsiniz.

iğne oyaları örnekleri iğne oyası beyaz örtü iğne oyası çıtı pıtı model

Burada ki görselleri inceleyerek hangi tülbente hangi oyayı uygulayabileceğiniz hakkında fikir edinebilirsiniz.

iğne oyası kırmızı yazma iğne oyası modelleri basit iğne oyası modelleri kolay iğne oyası modelleri iğne oyası renkli çiçekli oya iğne oyası sık iğneli sıralı örnek iğne oyası sinek kanadı iğne oyası sıralı model iğne oyası sıralı öenek iğne oyası uygun fiyatlı modeller kolay örnekli iğne oyası kolay ve gösterişli iğne oyası sıra sıra yapılan minik çiçekli iğne oyası sıradağlı iğne oyası sıralı iğne oyaları sıralı örnekler sıralı pırpırlı dolgulu oya sıralı tepeli iğne oyası modeli şık iğne oyası sık iğneli

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git