enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

2020 İğne Oyası Modelleri

2020 İğne Oyası Modelleri

Esra hatunun yapmış olduğu  iğne oyası modellerini sizlerle de paylaşmak istedim. 2020 yılına da damgasını vuracak görsel bir şölen olarak ortaya çıkan iğne oyası örnekleri Esra hanımın güzel çekimleri ile karşımıza çıkmakta. Esra hatun yapmış olduğu iğne oyasında tabiri caizse deta sanatını konuşturmuş. Bir Maşallahı hak ediyor sizce de öyle değil mi .

İğne oyasında yepyeni modelleri , basit ve gösterişli iğne oyası modellerini, zor iğne oyası modellerini sizlere fotoğraf olarak derledim. Renklerin uyumunu nasıl ayarlayacağınızı bu görselleri inceleyerek de fikir edinebilirsiniz.. En yeni iğne oyası örneklerini aşağıdaki resimlerde bulabilirsiniz. İğne oyası Türk sanatı tüm dünya tarafından merak uyandıran sanat haline gelmektedir. Sosyal medyadan da  iğne oyası yapımını çok soran arkadaşlarım oluyor. Elimizden geldiği kadar da iğne oyası yapım aşamalarını sizlerle paylaşmaya özen gösteriyorum .

 

fiyonk oyası

fiyonk oyası

az yapılan model iğne oyası en yeni iğne oyası modelleri basit gösterişli iğne oyası modeli en çok yapılan iğne oyası en yeni iğne oyası esra hatun iğne oyası fiyonk oyası fiyonklu iğne oyası gösterişli iğne oya güzel iğne oyası modelleri iğne oyası filkete oyası iğne oyası güneş modeli kırmızı yazma iğne oyası kolay iğne oyası pembe tülbent iğne oyası sarı tülbent oyası siyah tülbent oyası şık iğne oyası modelleri

İğne oyası modellerini bizimle paylaşan emeği geçen Esra hatuna buradan çok teşekkür ediyorum. Kendisini Esra_hatun_38 instagram sayfasından takip edebilirsiniz.