enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Beş Şiş Arkası Fiyonklu Çorap Yapımı

Beş Şiş Arkası Fiyonklu Çorap Yapımı

Şık bir beş şiş çorap modeli ile karşınıza çıktık. Son dönemlerde beş şiş çorap ve beş şiş patikler tekrar çeyizlerde yerlerini almaya başladı. Beş şiş örgüsüne talep gün geçtikçe de artıyor. Örf adetlerimizin unutulmaması bizleri de mutlu ediyor. İlginizi çekeceğini düşünerek Beş şiş çorabın şıkır şıkır günümüze uyarlanmış halini sizlere Gülende hanımın anlatımıyla sizlere taşıdım.

Beş şiş çorap modeli bilek kısmına arka taraftan fiyonk ile daha gösterişli olarak tasarlanmıştır.Emeği Geçen Gülende hanıma çok teşekkür ediyorum. Sizde çeyizlerde böyle bir patik çoraba yer verebilirsiniz. Aşağıdaki beş mille yapılmış çorap modelin kurulumu, beş şiş örgüsü çorap topuk kısmı örülüşü, çorap bilek kısmı örülüşü, beş şiş çorap burun kısmı yapılışı ile ilgili resimlere yer verdim .

fiyonklu-bes-sis-corap-bilek-kismi-yapimi-4 fiyonklu-bes-sis-corap-bilek-kismi-yapimi-3 fiyonklu-bes-sis-corap-bilek-kismi-yapimi-2

bes-mil-arkasi-fiyonklu-corap-yapimi-1 bes-mil-arkasi-fiyonklu-corap-yapimi-2 bes-mil-arkasi-fiyonklu-corap-yapimi-3 bes-mil-arkasi-fiyonklu-corap-yapimi-4 bes-mil-arkasi-fiyonklu-corap-yapimi-7 bes-mil-arkasi-fiyonklu-corap-yapimi-6 bes-sis-fiyonklu-patik-topuk-kismi-yapimi-3bes-sis-topuk fiyonklu-corap-burun-kismi-yapimi fiyonklu-patik-bes-sis bes-sis-corap-burun-kismi-yapimi bes-sis-burun-kismi-yapimi fiyonklu-corap-fiyonk-kizmi-yapimi-3 fiyonklu-corap-fiyonk-kizmi-yapimi-2 fiyonklu-corap-fiyonk-kizmi-yapimi-1 fiyonklu-orgu-soket-corap-2 fiyonklu-orgu-soket-corap-1 fiyonklu-bes-sis-patik

Beş şişle örülen örgü patik modellerini de incelemek isterseniz beş şiş patik modellerini sitemizin içinde arama yaptırarak inceleyebilirsiniz. İlerleyen günlerde beş mille yapılan çetik modelleri ile tekrar sizlerle olacağız. Facebook sayfamızı beğenerek en yeni modelleri takip edebilirsiniz. Ayrıca facebook Elif ve Deniz’in Hobi Sandığı Gurubumuza da bekleriz.

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.