enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Beş Şiş Çorap Örme Bilekten Başlamalı

Beş Şiş Çorap Örme Bilekten Başlamalı

Semra Kalkan ablamın tarifinden sizlere bilekten başlamalı beş şiş ile yapılmış çorap tarifini ekledim. Beş şiş örgüsü çorap tarifi hem çok şık hemde kolay beş şiş çorap modeli olarak tasarlanmıştır. Bileği modelli beş şiş ile yapılmış çorap örneği yapılışı aşama aşama resimli olarak meraklısı ile buluşuyor.

Bilekten Başlamalı Kahve Çekirdeği Çorap Anlatımı (1) Bilekten Başlamalı Kahve Çekirdeği Çorap Anlatımı (2) Bilekten Başlamalı Kahve Çekirdeği Çorap Anlatımı (3) Bilekten Başlamalı Kahve Çekirdeği Çorap Anlatımı (4) Bilekten Başlamalı Kahve Çekirdeği Çorap Anlatımı (5) Bilekten Başlamalı Kahve Çekirdeği Çorap Anlatımı (6) Bilekten Başlamalı Kahve Çekirdeği Çorap Anlatımı (7) Bilekten Başlamalı Kahve Çekirdeği Çorap Anlatımı (8) Bilekten Başlamalı Kahve Çekirdeği Çorap Anlatımı (9) Bilekten Başlamalı Kahve Çekirdeği Çorap Anlatımı (10) Bilekten Başlamalı Kahve Çekirdeği Çorap Anlatımı (11) Bilekten Başlamalı Kahve Çekirdeği Çorap Anlatımı (12) Bilekten Başlamalı Kahve Çekirdeği Çorap Anlatımı (13) Bilekten Başlamalı Kahve Çekirdeği Çorap Anlatımı (14) Bilekten Başlamalı Kahve Çekirdeği Çorap Anlatımı (15) Bilekten Başlamalı Kahve Çekirdeği Çorap Anlatımı (16) Bilekten Başlamalı Kahve Çekirdeği Çorap Anlatımı (17) Bilekten Başlamalı Kahve Çekirdeği Çorap Anlatımı (18) Bilekten Başlamalı Kahve Çekirdeği Çorap Anlatımı (19)

Bilekten Başlamalı Kahve Çekirdeği Çorap Anlatımı

Bilekten başlamalı 5 şiş çorap için iki şiş ile ,  bilekten başlamak için iki şiş ile  58 ilmek atarak beş şiş çorabı başlarız. üç sıra lastik örülür. Kahve çekirdeği modeli modelin ismi model kurulumu için iki sıra ters üç düz örülür 20 sıra sonra düz kısımdan bir sıra ters örülüyor dört şişe geçirilir. resimler üzerinde yazılı anlatımları da verilmiştir yapacak olan arkadaşlara kolay gelsin.5 şiş çorap anlatımı için de Semra ablama buradan çok teşekkür ediyorum.5 şiş ile yapılan çorap anlatımlarına diğer konularımda yine yer verdim incelemek isterseniz sitemizin örgü modelleri kategorisine göz atabilirsiniz. 5 Şiş örgüsü çorap modellerini toplu bir şekilde ilerleyen günlerde sitemizde bulabilirsiniz.
Sitemizde paylaşılan fotoğraflar tanıtım ve bilgi amaçlıdır satış yapılmamaktadır.
Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.