enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

İğne Oyası Sık İğneli Çiçek Modeli Yapımı

İğne Oyası Sık İğneli Çiçek Modeli Yapımı

Merhaba arkadaşlar harika bir modelle karşınızdayız. Neşe ablamızın emeğinden bizlere yansıtılmış olan iğne oyası laleli yazma kenarı yapımından sizlere bahsedeceğim. Resimler gayet açık şekilde hazırlanmıştır. İğne oyası yazma kenarı lale yapımı için

4 zürafa yapılır ve üzerine dönülür artırma yapmadan 3 zürafa da buraya yapılır, tekrar üzerine dönülür.İki zürafa da buraya yapılarak tepecik oluşturulur. İki zürafanın üzerine dönülür ve oluşan büyük zürafanın içine tekrar üç zürafa yapılır. Üzerine dönülür ve artırma işlemi yapılarak bir sonraki sıra için üzerine dönülür.3,4,5,6 artırma işlemi yapılır. 6 . sıradan sonra eksiltme işlemini başlanır. 5, 4, 3, 2, 1 yapılarak sıfırlanır.Krem rengi ip ile yanlardan kirpik yapılır.

Aşağıdaki resimleri inceleyerek modeli yapabilirsiniz. Bu modeli havlu kenarında da uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin hanımlar.diğer iğne oyası modellerimizi incelemek isterseniz iğne oyası katogorimize göz atabilirsiniz.

iğne oyası sık iğneli model yapımı (12) iğne oyası sık iğneli model yapımı (10) iğne oyası sık iğneli model yapımı (11) iğne oyası sık iğneli model yapımı (13) iğne oyası sık iğneli model yapımı (3) iğne oyası sık iğneli model yapımı (2) iğne oyası sık iğneli model yapımı (4) iğne oyası sık iğneli model yapımı (5) iğne oyası sık iğneli model yapımı (9) iğne oyası sık iğneli model yapımı (7) iğne oyası sık iğneli model yapımı (6) iğne oyası sık iğneli model yapımı (8) iğne oyası sık iğneli model yapımı (1)

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.