enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Tunus İşi Patik Modelleri

Tunus İşi Patik Modelleri

Tunus işi patik örnekleri 2017 yılına damgasını vuracak gibi görünüyor. Sakine ablamızın modlerini sizlerle paylaşmaya devam ediyorum.Bugün model arşivime 20 adet tunus mili ile yapılmış patik modeli ekledim. Tunus tığ patik modellerini aşağıda resimli olarak inceleyebilirsiniz. 2017 patik modelleri 2018 yılında da çeyizleri ve ayakları süslemeye devam edecek. Aşağıdaki resimleri inceleyerek fikir elde edebilirsiniz.

Şıkır şıkır göze hitap eden patik örnekleri Sakine ablamızın hayal dünyasında işlenerek karşımıza çıkıyor. Model ve renk uyumu ancak bu kadar güzel olabilir. Ben baktıkça hayran kalıyorum. Sakinenin hayalleri sayasına modelleri benimle paylaştığı için teşekkür ediyorum Sakine ablamızın diğer modellerini incelemek isterseniz Sakinenin tunus işi patikleri adlı konumuza bakabilirsiniz.

2017 tunus patik modelleri resimleri ile sizleri baş başa bırakıyorum .Kolay gelsin hanımlar…

2017-laleli-tunus-patik 2017-patik-modelleri 2017-tunus-patik gelincik-modeli-tunus gullu-tig-sis-patik kedili-patik-ornegi mavi-gullu-tunus-patik patik-ornegi-tig-mil tek-mil-ile-yapilan-patik-ornegi tek-mil-patik-modeli tek-sis-patik-modeli tunus-isi-patik-ornegi-solmus-menekse tunus-menekse-modeli tunus-mili-ile-yapilan-patik-modeli tunus-mili-patik-modeli tunus-modeli-patik-ornegi-2017 tunus-patigi tunus-patik-cicek-ornekleri tunus-patik-krem-pembe-patik tunus-patik-lale-yakin-cekim tunus-patik-lale tunus-patik-menekse tunus-patik-modeli tunus-tigi-ile-yapilan-patikler tunus-sisi-patigi.

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  1. derya dedi ki:

    çok güzel modeller